AKCE

 


 

Na letošní sezénu jsme pro Vás připravili přenádherné terasy s výhledem

na nejvýšší horu České republiky Sněžku 1603m.n.m.

  


PODĚKOVÁNÍ OD NAŠICH SPOKOJENÝCH HOSTŮ

 

"Milá paní Patzeltová.

Dojeli jsme dobře, po čtyřech hodinách jízdy jsme byli doma. Ještě jednou Vám oba děkujeme za krásný pobyt v Krkonoších. Byli jsme velmi spokojeni. Těšíme se doufám v létě na shledanou. Včas se Vám ozvu.

Zdraví Jodlovští."

 

"I My děkujeme Vám a věřte, že si přejeme mnoho tak úžasných hostů, jako jste byli vy. Marta a kolektiv U Kostela"


  02.09.2017
Maloúpská vařečka

OCHUTNEJTE MALOU ÚPU. Maloúpští kuchtíci představí krkonošské speciality a budou soutěžit o NEJLEPŠÍ KRKONOŠSKOU POLÉVKU. A to není všechno, těšit se můžete i na hry pro děti, drakiádu, soutěž v pojídání borůvkových knedlíků, hasičskou techniku atd. A na žízeň tu máme místní pivo TRAUTENBERK.

V sobotu 30.9. 2017 od 10:00 do 14:00 na Pomezních Boudách.


19.08.2017
Pančavský vodopád

Chcete vidět a zažít něco jedinečného? Vydejte se na túru po Krkonoších, třeba za pančavským vodopádem :)


11.07.2017
Pohádková stezka

Když si před léty Zuzana Semerádová četla s dětmi krkonošské pohádky vyprávěné Marií Kubátovou, říkala si, jak by bylo úžasné zasadit příběhy do krkonošské krajiny a přímo v ní ukázat dětem, v jaké „pohádce“ se vše odehrávalo. Nakonec se stal skutek skutkem a podařilo se nemožné, po několika letech byla v Malé Úpě otevřena vycházková cesta plná krkonošských pohádek a postaviček  – Pohádková stezka. Těch pohádek je deset, stejně jako jednotlivých zastavení pohádkového okruhu. A u každého zastavení pohádka. Ukažte dětem, ale i sobě, jak se žilo ve starých Krkonoších. A jestli pustíte svoji fantazii na špacír, můžete si pohádky přímo prožít.


11.07.2017
Westernové městečko u Karpacze

Návštěva kovbojského westernové městečka poblíž Karpacze určitě potěší děti, ale také rodiče. Aspoň na chvilku zažijete atmosféru Divokého západu.

Můžete se podívat do Saloonu, pít ohnivou vodu, navštívit kancelář šerifa či se podívat na přepadení banky, které se koná každý den v 15:10.


06.06.2017
Stezka korunami stromů

Nová Stezka korunami stromů v Krkonoších, která je již témeř dostavěna, nachází se na okraji Janských Lázní, bude 1300 metrů dlouhá a návštěvníky zavede i do podzemí. Stavba by měla být dokončena v červnu.


Vaše rezervace


Novinky
15 kg mouky a nekonečná práce, protože těsto stále kynulo


Krkonošské kyselo

Kysela bude dost celou zimu. Jaroušek udělal opravdu velkou zásobu hlavní suroviny, bez které nejde krkonošské kyselo uvařit.Předpověď počasíWebkameraPartneři

Facebook


Kontakty
Emailová adresa: info@krkonose-ukostela.cz Telefon: +420 724 330 713 Webové stránky: www.penzion.krkonose-ukostela.cz