Pozvánka do restaurace

Vítáme vás v Malé Úpě v Restauraci U Kostela, kterou jsme nově otevřeli 1. prosince 2013.

V naší stylové restauraci pro vás připravíme mnoho tradičních krkonošských jídel,domácí klouzáky

ale též kvalitní hotová jídla české kuchyně. S vysokou pečlivostí jsme pro vás vybírali pochoutky k pivu. Naše domácí teplé škvarečky nebo husí jatýrka zalitá v sádle podávaná s brusinkovým džemem vás jistě nenechá v klidu.Pro hosty, kteří dají přednost teplému čaji nebo kávě, pečeme znamenité babiččiny moučníky.

 

 

Myslíme na váš zdravý životní styl, a proto nakupujeme suroviny od pěstitelů a farmářů z našeho Královéhradeckého kraje.

Grilovaná cuketa

 

 

Tyto domácí produkty si během celého roku zpracováváme. Z ovoce vaříme marmelády a šťávy, zelí šlapeme do zeláků, nakládáme okurky. Mátu, meduňku, petrželku a pažitku máme denně čerstvé z naší bylinkové zahrádky.Podzimni predkrm

V zimním období mohou rodiny s dětmi využít nekuřáckou jídelnu s krbem, kde jejich malé ratolesti jistě nadchne prostorný dětský koutek s hradem. Ani v létě nebudou vaše děti ošizeny o spoustu zábavy, kterou jim poskytne naše venkovní hřiště. Navíc pro letošní léto hřiště rozšiřujeme o dětské lanové centrum.Vy mezitím můžete odpočívat na letní terase, kde se o vás rádi postaráme.

Wifi připojení je v celém objektu zdarma.

 

Rychlý kontakt:

Marta Patzeltová

724330713


Vaše rezervace


Novinky
15 kg mouky a nekonečná práce, protože těsto stále kynulo


Krkonošské kyselo

Kysela bude dost celou zimu. Jaroušek udělal opravdu velkou zásobu hlavní suroviny, bez které nejde krkonošské kyselo uvařit.Předpověď počasíWebkameraPartneři

Facebook


Kontakty
Emailová adresa: info@krkonose-ukostela.cz Telefon: +420 724 330 713 Webové stránky: www.penzion.krkonose-ukostela.cz