Pozvánka do restaurace

Vítáme vás v Malé Úpě v Restauraci U Kostela, kterou jsme nově otevřeli 1. prosince 2013.

V naší stylové restauraci pro vás připravíme mnoho tradičních krkonošských jídel,domácí klouzáky

ale též kvalitní hotová jídla české kuchyně. S vysokou pečlivostí jsme pro vás vybírali pochoutky k pivu. Naše domácí teplé škvarečky nebo husí jatýrka zalitá v sádle podávaná s brusinkovým džemem vás jistě nenechá v klidu.Pro hosty, kteří dají přednost teplému čaji nebo kávě, pečeme znamenité babiččiny moučníky.

 

 

Myslíme na váš zdravý životní styl, a proto nakupujeme suroviny od pěstitelů a farmářů z našeho Královéhradeckého kraje.

Grilovaná cuketa

 

 

Tyto domácí produkty si během celého roku zpracováváme. Z ovoce vaříme marmelády a šťávy, zelí šlapeme do zeláků, nakládáme okurky. Mátu, meduňku, petrželku a pažitku máme denně čerstvé z naší bylinkové zahrádky.Podzimni predkrm

V zimním období mohou rodiny s dětmi využít nekuřáckou jídelnu s krbem, kde jejich malé ratolesti jistě nadchne prostorný dětský koutek s hradem. Ani v létě nebudou vaše děti ošizeny o spoustu zábavy, kterou jim poskytne naše venkovní hřiště. Navíc pro letošní léto hřiště rozšiřujeme o dětské lanové centrum.Vy mezitím můžete odpočívat na letní terase, kde se o vás rádi postaráme.

Wifi připojení je v celém objektu zdarma.

 

Rychlý kontakt:

Marta Patzeltová

724330713


Vaše rezervace


Novinky
Krakonošovi lyžníci :)


Závody rohaček

Pojďte s námi za krásou historie :)Předpověď počasíWebkameraPartneři

Facebook


Kontakty
Emailová adresa: info@krkonose-ukostela.cz Telefon: +420 724 330 713 Webové stránky: www.penzion.krkonose-ukostela.cz