Pro rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi

Pohádková stezka

Trasa pohádkové stezky je dlouhá přibližně 17 km, ale dá se rozdělit na jednotlivé trasy.  Čeká vás na ní deset pohádkových bytostí z krkonošských pohádek od české spisovatelky Marie Kubátové. Každá zastávka je příjemným místem k odpočinku a kromě pohádek zde najdeme vždy malou atrakci pro děti. Hlavním úkolem pohádkové stezky je seznámit malé i velké návštěvníky s nádhernými místy této překrásné horské obce.

V infocentru na Pomezních Boudách obdržíte za poplatek mapku a po obkreslení všech ornamentů pohádek se můžete těšit na malý dárek. Více informací zde: http://www.pohadkova-stezka.cz

Chata Krakonoš s čertovým mlýnkem (2,5 km)

U penzionu Krakonoš najdeme nádherný čertův mlýn se sochou Krakonoše v nadživotní velikosti. Tato socha leží nedaleko Spáleného mlýna na žluté turistické trase.

Dětské hřiště

Dokonalý odpočinek vás čeká přímo u nás - v restauraci Penzionu U Kostela. Po náročném výletu můžete nabrat síly a občerstvit se v naší pohádkové restauraci, která zahrnuje vnitřní i venkovní posezení.

Děti budou nadšené, až vyzkouší naše zábavné venkovní hřiště, které jsme v roce 2014 rozšířili o dětské lanové centrum. 

 

Rychlý kontakt na nás:

Marta Patzeltová

724330713


Vaše rezervace


Novinky
15 kg mouky a nekonečná práce, protože těsto stále kynulo


Krkonošské kyselo

Kysela bude dost celou zimu. Jaroušek udělal opravdu velkou zásobu hlavní suroviny, bez které nejde krkonošské kyselo uvařit.Předpověď počasíWebkameraPartneři

Facebook


Kontakty
Emailová adresa: info@krkonose-ukostela.cz Telefon: +420 724 330 713 Webové stránky: www.penzion.krkonose-ukostela.cz