Restaurace

Vítáme vás v Malé Úpě v Restauraci U Kostela, kterou jsme nově otevřeli 1. prosince 2013. Právě jsme ukončili třetí zimní sezónu a chtěli bychom velmi poděkovat všem našim zákazníkům, kteří nás navštívili a ještě více zákazníkům, kteří se k nám pravidelně vracejí. Díky vašim návštěvám jsme se posunuli jak v kvalitě, tak v rozmanitosti připravovaných jídel a domácích nápojů.


 

V naší stylové restauraci pro vás připravujeme mnoho tradičních krkonošských jídel, ale též kvalitní hotová jídla české kuchyně. Naše zvěřinové speciality jsou skutečný chuťový zážitek. Nezapomínáme ani na vegetariány, kterým z dostupných surovin velmi rádi připravíme i vegetariánskou stravu ( příplatek 70Kč/os. ). S vysokou pečlivostí jsme pro vás vybírali pochoutky k pivu. Naše domácí teplé škvarečky, nebo drůbeží jatýrka v sádle  vás jistě nenechájí v klidu. Hostům, kteří dají přednost horkému nápoji, připravujeme ze sušených švestek domácí nápoj a gurmánům k této lahůdce doporučujeme slivovičku. Ke kávě, pečeme znamenité domácí moučníky.

Myslíme na váš zdravý životní styl, a proto nakupujeme suroviny od pěstitelů a farmářů z našeho Královéhradeckého kraje. Tyto domácí produkty si během celého roku zpracováváme. Z ovoce vaříme marmelády a šťávy, zelí šlapeme do zeláků a okurky sami nakládáme.  Mátu, meduňku, petrželku a pažitku máme denně čerstvé z naší bylinkové zahrádky.

V zimním období mohou rodiny s dětmi využít nekuřáckou jídelnu s krbem, kde jejich malé ratolesti jistě nadchne prostorný dětský koutek s hradem. Ani v létě nebudou vaše děti ošizeny o spoustu zábavy, kterou jim poskytne naše rozlehlé venkovní hřiště, které jsme v sezóně 2016 rozšířili o dětské lanové centrum. Vy mezitím můžete odpočívat na letní terase, kde se o vás rádi postaráme.       

 

 

 

 


VÝZNAMNÁ NOVINKA PRO MILOVNÍKY PIVA  2015


 

 Na konci roku 2015 byl v Malé Úpě otevřen nový pivovar Trautenberk. V obci máme 147 trvale žijících obyvatel a proto jsme patřičně hrdí, že se Malá Úpa může pyšnit vlastním pivem. Ani chvilku jsme nepřemýšleli o tom, zda čepovat Trautenberk či nikoli.

 

 


Čepujeme:

Trautenberk 11° - světlé spodně kvašené pivo  

Trautenberk 13°  polotmavé spodně kvašené pivo

K tomu si samozřejmě zachováme vysoce kvalitní plzeňský prazdroj.


         

  


Zákaz konzumace donesených nápojů a potravin v restauraci.

Špuntovné účtujeme 100,- Děkujeme za pochopení.

Wifi připojení je v celém objektu zdarma.


 

 

Rychlý kontakt:

Marta Patzeltová

724330713


Uzený jazyk
Vaše rezervace


Novinky
Krakonošovi lyžníci :)


Závody rohaček

Pojďte s námi za krásou historie :)Předpověď počasíWebkameraPartneři

Facebook


Kontakty
Emailová adresa: info@krkonose-ukostela.cz Telefon: +420 724 330 713 Webové stránky: www.penzion.krkonose-ukostela.cz