Restaurace

Vítáme vás v Malé Úpě v Restauraci U Kostela, kterou jsme nově otevřeli 1. prosince 2013. Právě jsme ukončili třetí zimní sezónu a chtěli bychom velmi poděkovat všem našim zákazníkům, kteří nás navštívili a ještě více zákazníkům, kteří se k nám pravidelně vracejí. Díky vašim návštěvám jsme se posunuli jak v kvalitě, tak v rozmanitosti připravovaných jídel a domácích nápojů.


 

V naší stylové restauraci pro vás připravujeme mnoho tradičních krkonošských jídel, ale též kvalitní hotová jídla české kuchyně. Naše zvěřinové speciality jsou skutečný chuťový zážitek. Nezapomínáme ani na vegetariány, kterým z dostupných surovin velmi rádi připravíme i vegetariánskou stravu ( příplatek 70Kč/os. ). S vysokou pečlivostí jsme pro vás vybírali pochoutky k pivu. Naše domácí teplé škvarečky, nebo drůbeží jatýrka v sádle  vás jistě nenechájí v klidu. Hostům, kteří dají přednost horkému nápoji, připravujeme ze sušených švestek domácí nápoj a gurmánům k této lahůdce doporučujeme slivovičku. Ke kávě, pečeme znamenité domácí moučníky.

Myslíme na váš zdravý životní styl, a proto nakupujeme suroviny od pěstitelů a farmářů z našeho Královéhradeckého kraje. Tyto domácí produkty si během celého roku zpracováváme. Z ovoce vaříme marmelády a šťávy, zelí šlapeme do zeláků a okurky sami nakládáme.  Mátu, meduňku, petrželku a pažitku máme denně čerstvé z naší bylinkové zahrádky.

V zimním období mohou rodiny s dětmi využít nekuřáckou jídelnu s krbem, kde jejich malé ratolesti jistě nadchne prostorný dětský koutek s hradem. Ani v létě nebudou vaše děti ošizeny o spoustu zábavy, kterou jim poskytne naše rozlehlé venkovní hřiště, které jsme v sezóně 2016 rozšířili o dětské lanové centrum. Vy mezitím můžete odpočívat na letní terase, kde se o vás rádi postaráme.       

 

 

 

 


VÝZNAMNÁ NOVINKA PRO MILOVNÍKY PIVA  2015


 

 Na konci roku 2015 byl v Malé Úpě otevřen nový pivovar Trautenberk. V obci máme 147 trvale žijících obyvatel a proto jsme patřičně hrdí, že se Malá Úpa může pyšnit vlastním pivem. Ani chvilku jsme nepřemýšleli o tom, zda čepovat Trautenberk či nikoli.

 

 


Čepujeme:

Trautenberk 11° - světlé spodně kvašené pivo  

Trautenberk 13°  polotmavé spodně kvašené pivo

K tomu si samozřejmě zachováme vysoce kvalitní plzeňský prazdroj.


         

  


Zákaz konzumace donesených nápojů a potravin v restauraci.

Špuntovné účtujeme 100,- Děkujeme za pochopení.

Wifi připojení je v celém objektu zdarma.


 

 

Rychlý kontakt:

Marta Patzeltová

724330713


Uzený jazyk
Vaše rezervace


Novinky
15 kg mouky a nekonečná práce, protože těsto stále kynulo


Krkonošské kyselo

Kysela bude dost celou zimu. Jaroušek udělal opravdu velkou zásobu hlavní suroviny, bez které nejde krkonošské kyselo uvařit.Předpověď počasíWebkameraPartneři

Facebook


Kontakty
Emailová adresa: info@krkonose-ukostela.cz Telefon: +420 724 330 713 Webové stránky: www.penzion.krkonose-ukostela.cz