Sportovní aktivity

Koloběžky

Těšíte se na dovolenou plnou sportu? Koloběžka ideálně spojuje dva velmi oblíbené tréninkové prostředky - kolo a běh. Na rozdíl od běhu na koloběžce tolik netrpí klouby, neboť na kolena ani kotníky nikdy nepřenášíte váhu celého těla. Koloběžka zapojuje při jízdě mnohem větší množství svalů než jízda na kole. Jízdu na koloběžce zvládne každý a rozhodně to nebude nuda.

Nabízíme vám zapůjčení horských koloběžek s perfektním brzdným systémem. Pokud se toužíte dozvědět nové zajímavé informace z okolí Malé Úpy a Krkonoš, může vám dělat společnost náš průvodce. Každý má možnost výběru náročnosti trasy. Samozřejmostí je zapůjčení mapy s vyznačenými trasami. I když je půjčovna koloběžek cca 2 km od naší restaurace, koloběžky vám rádi zapůjčíme a dovezeme.

Cykloturistika

Kolo svou podstatou vyhovuje dnešní dynamické době, cyklista za den zdolá zhruba třikrát až čtyřikrát větší vzdálenost než pěší turista. Malá Úpa a Krkonoše jsou plné nádherných cyklotras a poskytují tak vhodné podmínky pro cykloturistiku.

Některé trasy jsou pouze oddechové, pro cyklisty s trekingovým kolem nechybí ani náročnější trasy, kde se skvěle využijí crossová kola. Velmi oblíbenou trasou je například Malá Úpa, Lysečiny, Rýchory a Žacléř. Spousta cyklistických tras je i na polské straně Krkonoš, kde najdeme také cyklobusy, které Vás pohodlně dopraví na start a nebo do cíle Vaší cesty. Více na www.vyletnik.cz

 

Rychlý kontakt:

Marta Patzeltová

724330713


Vaše rezervace


Novinky
Krakonošovi lyžníci :)


Závody rohaček

Pojďte s námi za krásou historie :)Předpověď počasíWebkameraPartneři

Facebook


Kontakty
Emailová adresa: info@krkonose-ukostela.cz Telefon: +420 724 330 713 Webové stránky: www.penzion.krkonose-ukostela.cz