Ubytování v Krkonoších

 

Ubytování v Krkonoších a Restaurace  U Kostela v překrásném prostředí Malé Úpyje ideální místo pro Vaši letní i zimní dovolenou v Krkonoších. Nabízíme stylové ubytování v Krkonoších, výbornou kuchyni nejen s krkonošskými specialitami a individuální přístup ke každému klinetovi. V letních měsících je k dispozici parkoviště přímo u pensionu v zimním období pak hlídané parkoviště na Pomezkách.  Při pobytu na 4 noci a více pro vás přijedeme zcela zdarma, při pobytu na 3 noci nebo kratším než 3 noci je tento odvoz za cenu 300,-. V celém objektu je k dispozici Wifi připojení k internetu zdarma.

Bouda

K ubytování v Krkonoších můžete využít 2, 3, 4- lůžkové pokoje nebo apartmá, které má oddělené ložnice.  Tyto pokoje i apartmá jsou po rekonstrukci a vybaveny vlastním sociálním zařízením.

I vaši domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. Nenechávej čtyřnohého kamaráda doma, u nás nalezne zázemí i pochopení. 

V přízemí se nachází útulná restaurace v horském stylu s venkovní terasou a krbem. Milovníky horských kol lákají na dobře vyznačené cyklostezky a nenáročné k pěším procházkám nedotčenou přírodou. V letním období Krkonoše vybízí k výstupům na vrcholy hor po značených turistických stezkách. Na sběr lesních plodin a houbaření je ve zdejších lesích nepřeberné množství příležitostí. Restaurace a ubytování

U Kostela Krkonoše se nachází 250m od lyžařského areálu SKIMU. Areál splňuje podmínky jak pro začátečníky, tak pro pokročilé sjezdaře. Penzion má výhodnou pozici i pro běžkaře - upravovaná stopa vede přímo kolem naší chalupy. Rodiny s dětmi ocení naše venkovní hřiště i dětskou hernu. Bazén, saunu, solárium, fitcentrum, bowling, ruské kuželky, ricochet, tenisový kurt, víceúčelovou sportovní halu, minigolf i jinou zábavu můžete využít v blízkosti penzionu.

 Věříme, že nejen příroda, ale i náš penzion Vás okouzlí natolik, že se k nám budete vždy rádi vracet. :-)

Rychlý kontakt:

Marta Patzeltová

724330713Vaše rezervace


Novinky
Krakonošovi lyžníci :)


Závody rohaček

Pojďte s námi za krásou historie :)Předpověď počasíWebkameraPartneři

Facebook


Kontakty
Emailová adresa: info@krkonose-ukostela.cz Telefon: +420 724 330 713 Webové stránky: www.penzion.krkonose-ukostela.cz