Ubytování v Krkonoších

 

Ubytování v Krkonoších a Restaurace  U Kostela v překrásném prostředí Malé Úpyje ideální místo pro Vaši letní i zimní dovolenou v Krkonoších. Nabízíme stylové ubytování v Krkonoších, výbornou kuchyni nejen s krkonošskými specialitami a individuální přístup ke každému klinetovi. V letních měsících je k dispozici parkoviště přímo u pensionu v zimním období pak hlídané parkoviště na Pomezkách.  Při pobytu na 4 noci a více pro vás přijedeme zcela zdarma, při pobytu na 3 noci nebo kratším než 3 noci je tento odvoz za cenu 300,-. V celém objektu je k dispozici Wifi připojení k internetu zdarma.

Bouda

K ubytování v Krkonoších můžete využít 2, 3, 4- lůžkové pokoje nebo apartmá, které má oddělené ložnice.  Tyto pokoje i apartmá jsou po rekonstrukci a vybaveny vlastním sociálním zařízením.

I vaši domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. Nenechávej čtyřnohého kamaráda doma, u nás nalezne zázemí i pochopení. 

V přízemí se nachází útulná restaurace v horském stylu s venkovní terasou a krbem. Milovníky horských kol lákají na dobře vyznačené cyklostezky a nenáročné k pěším procházkám nedotčenou přírodou. V letním období Krkonoše vybízí k výstupům na vrcholy hor po značených turistických stezkách. Na sběr lesních plodin a houbaření je ve zdejších lesích nepřeberné množství příležitostí. Restaurace a ubytování

U Kostela Krkonoše se nachází 250m od lyžařského areálu SKIMU. Areál splňuje podmínky jak pro začátečníky, tak pro pokročilé sjezdaře. Penzion má výhodnou pozici i pro běžkaře - upravovaná stopa vede přímo kolem naší chalupy. Rodiny s dětmi ocení naše venkovní hřiště i dětskou hernu. Bazén, saunu, solárium, fitcentrum, bowling, ruské kuželky, ricochet, tenisový kurt, víceúčelovou sportovní halu, minigolf i jinou zábavu můžete využít v blízkosti penzionu.

 Věříme, že nejen příroda, ale i náš penzion Vás okouzlí natolik, že se k nám budete vždy rádi vracet. :-)

Rychlý kontakt:

Marta Patzeltová

724330713Vaše rezervace


Novinky
15 kg mouky a nekonečná práce, protože těsto stále kynulo


Krkonošské kyselo

Kysela bude dost celou zimu. Jaroušek udělal opravdu velkou zásobu hlavní suroviny, bez které nejde krkonošské kyselo uvařit.Předpověď počasíWebkameraPartneři

Facebook


Kontakty
Emailová adresa: info@krkonose-ukostela.cz Telefon: +420 724 330 713 Webové stránky: www.penzion.krkonose-ukostela.cz