Ubytování

Malá Úpa je malebná vesnička, která Vám nabízí mnoho relaxu a pohodlí. Při procházce nedotčenou přírodou můžete poznat kouzlo lesních pramenů a potůčků, které navodí úžasnou atmosféru Krakonošova království. Svou polohou 1.000 m.n.m. zaručuje Malá Úpa perfektní sněhové podmínky pro veškeré zimní sporty a aktivity.

V roce 2012 náš pension prošel rekonstrukcí pokojů a apartmánů, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V koupelně je vždy sprchový kout, umyvadlo, toaleta a nechybí ani nábytek na odložení vašich toaletních potřeb. Pokoje jsou zařízeny standardně, ale účelně a tudíž Vám nabidnou veškeré pohodlí a komfort pro Váš příjemný pobyt.


Snídaně podáváme formou švédských stolů, kde naleznete kromě kontinentální snídaně vždy něco navíc. Pobyt u nás předčí Vaše očekávání! Pro gurmány libovou tlačenku vlastní výroby po probdělé noci silný vývar nebo česnečku. Jako sladkou tečku budeme podávat domácí moučníky. K večeři podáváme předkrm nebo polévku, hlavní chod ,salát nebo desert. Restaurace je otevřená každý den, kde po celodenní aktivitě můžete strávit příjemné chvíle u hořícího krbu, zatímco se vaše děti zabaví v prostorném dětském koutku s hradem. 

Velmi se omlouváme, ale pondělí až čtvrtek je naše restaurace v měsící září a říjnu uzavřena. Tento omezený provoz nám dovoluje věnovat se údržbě nemovitosti, gruntování po letní sezóně, ale i odpočinku, abychom nabraly síly a energii pro klienty, kteří nás znovu navštíví. Provoz penzionu včetně polopenze není omezen.

 

 

 POPLATEK

 VZDUŠNÉ 14KČ OS./DEN

 POPLATEK OBCI 14KČ OS./DEN

 

 

 


Rychlý kontakt:

Marta Patzeltová

724330713Vaše rezervace


Novinky
Krakonošovi lyžníci :)


Závody rohaček

Pojďte s námi za krásou historie :)Předpověď počasíWebkameraPartneři

Facebook


Kontakty
Emailová adresa: info@krkonose-ukostela.cz Telefon: +420 724 330 713 Webové stránky: www.penzion.krkonose-ukostela.cz