Ubytování

Malá Úpa je malebná vesnička, která Vám nabízí mnoho relaxu a pohodlí. Při procházce nedotčenou přírodou můžete poznat kouzlo lesních pramenů a potůčků, které navodí úžasnou atmosféru Krakonošova království. Svou polohou 1.000 m.n.m. zaručuje Malá Úpa perfektní sněhové podmínky pro veškeré zimní sporty a aktivity.

V roce 2012 náš pension prošel rekonstrukcí pokojů a apartmánů, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V koupelně je vždy sprchový kout, umyvadlo, toaleta a nechybí ani nábytek na odložení vašich toaletních potřeb. Pokoje jsou zařízeny standardně, ale účelně a tudíž Vám nabidnou veškeré pohodlí a komfort pro Váš příjemný pobyt.


Snídaně podáváme formou švédských stolů, kde naleznete kromě kontinentální snídaně vždy něco navíc. Pobyt u nás předčí Vaše očekávání! Pro gurmány libovou tlačenku vlastní výroby po probdělé noci silný vývar nebo česnečku. Jako sladkou tečku budeme podávat domácí moučníky. K večeři podáváme předkrm nebo polévku, hlavní chod ,salát nebo desert. Restaurace je otevřená každý den, kde po celodenní aktivitě můžete strávit příjemné chvíle u hořícího krbu, zatímco se vaše děti zabaví v prostorném dětském koutku s hradem. 

Velmi se omlouváme, ale pondělí až čtvrtek je naše restaurace v měsící září a říjnu uzavřena. Tento omezený provoz nám dovoluje věnovat se údržbě nemovitosti, gruntování po letní sezóně, ale i odpočinku, abychom nabraly síly a energii pro klienty, kteří nás znovu navštíví. Provoz penzionu včetně polopenze není omezen.

 

 

 POPLATEK

 VZDUŠNÉ 14KČ OS./DEN

 POPLATEK OBCI 14KČ OS./DEN

 

 

 


Rychlý kontakt:

Marta Patzeltová

724330713Vaše rezervace


Novinky
15 kg mouky a nekonečná práce, protože těsto stále kynulo


Krkonošské kyselo

Kysela bude dost celou zimu. Jaroušek udělal opravdu velkou zásobu hlavní suroviny, bez které nejde krkonošské kyselo uvařit.Předpověď počasíWebkameraPartneři

Facebook


Kontakty
Emailová adresa: info@krkonose-ukostela.cz Telefon: +420 724 330 713 Webové stránky: www.penzion.krkonose-ukostela.cz