Výlety do Trutnova

AQUAPARK TRUTNOV (30 KM)


Nezapomenutelná zábava čeká návštěvníky všech věkových kategorií v Trutnově. Naleznete zde venkovní vyhřívané koupaliště s obrovským množstvím neobvyklých atrakcí. Tento vodní areál tvoří krytý 25m dlouhý bazén, vyhřívané venkovní koupaliště, tobogán, chrliče vody i dětský bazének. Nezáleží na počasí, příjemně je v trutnovském koupališti i v chladnějších dnech díky teplému výhřevu vody. Velmi zajímavé jsou také vyhřívané laguny s postupným vstupem do vody. Pro milovníky plavání je tu pět plaveckých drah a skokanské můstky. Děti se mohou vyřádit na tobogánu (96 m dlouhý), skluzavce, dětském koutku s vodopádem či u stolního tenisu. Součástí dětského hřiště jsou houpačky, prolézačky, skluzavky i domečky. Intenzivní zážitek slibují sportovní atrakce. V areálu se nachází kurt na plážový volejbal, nohejbal, ženy si mohou zacvičit aerobik, dále je tu půjčovna sportovních a plaveckých potřeb a novinkou jsou trampolíny či fitbox. Rychlé občerstvení za přijatelnou cenu nabízí příjemná restaurace. Součástí areálu je i solárium a sauna. Celý areál je ohraničen travnatou plochou, která je celoročně udržována.

Otevřeno je v červnu 9 - 19:00 a v červenci a srpnu 9 - 20:00.

SEJFY RETRO PARK MLADÉ BUKY


Sejfy Retro park Mladé Buky (22 km) nabízí skvělé zážitky pro děti i dospělé. Kromě oblíbených dětských atrakcí zde najdete také 50metrovou nádrž s postupným dnem a slunnou stráň se zastíněnými místy. Relaxovat můžete na lehátkách či lavičkách dle svého výběru. Součástí dětského hřiště je pískoviště i brouzdaliště, které zaujmou hlavně menší děti. Pro starší návštěvníky je tu připraveno hřiště na nohejbal, plážový volejbal, kuželky, stolní tenis a půjčovna sportovních potřeb. Ať už jedete na kole či autem, na vše jsou tu připraveni. Naleznete tu stojany na kola a bezplatné parkoviště. Dále určitě oceníte převlékárny, sprchy s teplou i studenou vodou a po sportovním výkonu občerstvení.

Celá rodina může strávit společný čas bez stresu a přitom si aktivně odpočinout. Areál se nachází na rozsáhlém pozemku přirozeně ohraničeném lesem, 1 km od hlavní komunikace Trutnov - Pec pod Sněžkou, uprostřed panenské přírody, přímo v zóně Krkonošského národního parku.

 

 
Rychlý kontakt na nás:

Marta Patzeltová

724330713


Vaše rezervace


Novinky
15 kg mouky a nekonečná práce, protože těsto stále kynulo


Krkonošské kyselo

Kysela bude dost celou zimu. Jaroušek udělal opravdu velkou zásobu hlavní suroviny, bez které nejde krkonošské kyselo uvařit.Předpověď počasíWebkameraPartneři

Facebook


Kontakty
Emailová adresa: info@krkonose-ukostela.cz Telefon: +420 724 330 713 Webové stránky: www.penzion.krkonose-ukostela.cz