Zimní sporty

Zimní sezóna začíná!

 

Na letošní zimní sezónu jsme pro Vás připravili nové speciality ze zvěřiny a krkonošské kuchyně. Zakládáme se na domácí kuchyni, všechny jídla připravujeme jako naše babičky.

Přijďte ochutnat zvěřinový guláš na černém pivu s karlovarským knedlíkem, krkonošskou baštu s domácím uzeným masem a škvarky, které připravujeme z vepřového sádla. Zvěřinovou sekanou plněnou listovým špenátem podáváme s bramborovými knedlíky, do kterých vkládáme houskové krutony.

2× v týdnu udíme čerstvé domácí produkty.

Myslíme i na Vaše děti, které milují naše buchtičky se šodó nebo bramborové šišky sypané mákem, které podávané s povidlovou omáčkou.

 

Tyto a další dobroty u nás můžete ochutnáte v rámci polopenze. Ubytujte se přímo nad restaurací, kde máme 4 prostorné, standardně ale účelně vybavené pokoje.

 

V přízemí restaurace naleznou Vaše děti dvoupatrový dětský hrad, kde se zabaví hrou a poznají nové kamarády. Některé děti už vědí, že sbírka našich plyšových medvědů se stále rozšiřuje a těší se na nové přírůstky v naší medvědí rodině.

 

Po chutném obědě si můžete v klidu objednat šálek kávy, ke které Vám rádi podáme naši specialitu borůvkový frgál nebo mramorovou bábovku a to vše si můžete v klidu vychutnat u krbu, ve kterém denně topíme.

 

Přejeme si pro Vás vytvořit příjemnou atmosféru, abyste se k nám rádi vraceli. Přijměte pozvání do Pensionu U Kostela 113 a prožijte Vaši zaslouženou dovolenou v příjemném prostředí klidné Malé Úpy.

 

Těšíme se na Vás,

Marta a kolektiv Ubytování a Restaurace U Kostela ( tel: 724 330 713 )

 

 

 

 

 

 


Vaše rezervace


Novinky
15 kg mouky a nekonečná práce, protože těsto stále kynulo


Krkonošské kyselo

Kysela bude dost celou zimu. Jaroušek udělal opravdu velkou zásobu hlavní suroviny, bez které nejde krkonošské kyselo uvařit.Předpověď počasíWebkameraPartneři

Facebook


Kontakty
Emailová adresa: info@krkonose-ukostela.cz Telefon: +420 724 330 713 Webové stránky: www.penzion.krkonose-ukostela.cz