Zimní sporty

Zimní sezóna začíná!

 

Na letošní zimní sezónu jsme pro Vás připravili nové speciality ze zvěřiny a krkonošské kuchyně. Zakládáme se na domácí kuchyni, všechny jídla připravujeme jako naše babičky.

Přijďte ochutnat zvěřinový guláš na černém pivu s karlovarským knedlíkem, krkonošskou baštu s domácím uzeným masem a škvarky, které připravujeme z vepřového sádla. Zvěřinovou sekanou plněnou listovým špenátem podáváme s bramborovými knedlíky, do kterých vkládáme houskové krutony.

2× v týdnu udíme čerstvé domácí produkty.

Myslíme i na Vaše děti, které milují naše buchtičky se šodó nebo bramborové šišky sypané mákem, které podávané s povidlovou omáčkou.

 

Tyto a další dobroty u nás můžete ochutnáte v rámci polopenze. Ubytujte se přímo nad restaurací, kde máme 4 prostorné, standardně ale účelně vybavené pokoje.

 

V přízemí restaurace naleznou Vaše děti dvoupatrový dětský hrad, kde se zabaví hrou a poznají nové kamarády. Některé děti už vědí, že sbírka našich plyšových medvědů se stále rozšiřuje a těší se na nové přírůstky v naší medvědí rodině.

 

Po chutném obědě si můžete v klidu objednat šálek kávy, ke které Vám rádi podáme naši specialitu borůvkový frgál nebo mramorovou bábovku a to vše si můžete v klidu vychutnat u krbu, ve kterém denně topíme.

 

Přejeme si pro Vás vytvořit příjemnou atmosféru, abyste se k nám rádi vraceli. Přijměte pozvání do Pensionu U Kostela 113 a prožijte Vaši zaslouženou dovolenou v příjemném prostředí klidné Malé Úpy.

 

Těšíme se na Vás,

Marta a kolektiv Ubytování a Restaurace U Kostela ( tel: 724 330 713 )

 

 

 

 

 

 


Vaše rezervace


Novinky
Krakonošovi lyžníci :)


Závody rohaček

Pojďte s námi za krásou historie :)Předpověď počasíWebkameraPartneři

Facebook


Kontakty
Emailová adresa: info@krkonose-ukostela.cz Telefon: +420 724 330 713 Webové stránky: www.penzion.krkonose-ukostela.cz